III Niedziela Zwykła

  1. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który zakończy się we wtorek. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach.
  2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Niech słuchanie i lektura Pisma Świętego będzie światłem, które opromienia ścieżki naszego życia.  
  3. W związku ze wzrostem zachorowań COVID-19 proszę o przestrzeganie w kościele obowiązującego reżimu sanitarnego.
  4. Z uwagi na piąta falę koronawirusa Biuro Parafialne będzie czynne w formie zdalnej. Można kontaktować się telefonicznie lub przez internet.
  5. W tym roku kolęda odbywa się w kościele w Baranowie w niedzielne popołudnia stycznia. Rozpoczyna ją Msza Święta o godz. 17.00 w intencji Parafian, podczas której zbierane są ofiary kolędowe na utrzymanie naszej parafii. Dzisiaj zapraszam Parafian z Chyb: z czterech Osiedli Zielonych, i ulic: Szamotulskiej, Sekwojowej, Figowej, Pomarańczowej, Bukowej, Daglezjowej, Lipowej, Magnoliowej i Parkowej. Za tydzień 30 stycznia kolęda dla mieszkańców Chyb zamieszkałych przy ulicach: Kasztanowej, Dolne Chyby, Szkolnej, Podgórnej, Nad Jeziorem, Piaskowej, Kwiatowej, Ogrodowej, Wczasowej, Wiśniowej, Końcowej, Bagiennej, Pagórkowej, Zielonej, Pastelowej. Bóg zapłać 41 rodzinom za złożone w zeszłą niedzielę kolędowe ofiary.
  6. Po Mszach zbieramy ofiary na diecezjalne Radio Emaus. 
  7. Po Mszy Świętej dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego.