III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Od soboty przeżywamy nowennę przygotowującą nas do uroczystości odpustowej ku czci św. Józefa, Patrona naszej parafii. Z uwagi, że w tym roku 19 marca przypada w niedzielę Wielkiego Postu, na Mszę odpustową zapraszam Parafian w poniedziałek 20 marca o godz. 18.30, której będzie przewodniczył ks. dr Marian Antoniewicz, proboszcz z Kiekrza.     
  2. Zapraszam na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
  3. W poniedziałek przypada 10. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym. 
  4. Okazja do spowiedzi świętej  pół godziny przed Mszą poza środą i piątkiem.
  5. Koperty na daninę diecezjalną wyłożone są na skarbonie pod chórem. Dziękuję 51 rodzinom za złożone do tej pory ofiary na daninę diecezjalną.
  6. Zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 18.00.
  7. W środę 22 marca młodzież klas pierwszych i ósmych, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania, zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.30 i na spotkanie po Mszy. Obecność obowiązkowa. Proszę na to spotkanie  dostarczyć także metryki chrztu te osoby, które nie były chrzczone w naszej parafii.   
  8. W niedzielę 26 marca organizujemy wyjazd do kina na film Opiekun. Zapisy po Mszy lub w Biurze Parafialnym. Koszt 10 zł. Wyjazd autobusem sprzed kościoła po Gorzkich Żalach.
  9. W sobotę 25 marca w parafii św. Cyryla i Metodego na poznańskiej Woli rozpocznie się kurs przygotowujący osoby, które ukończyły 20 rok życia, a nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania. Bliższe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.bierzmowaniedoroslych.pl    
  10. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki oraz Mały Przewodnik dla dzieci.