III Niedziela Wielkanocy

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Biblijną i po raz drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcam wszystkich Parafian do lektury tej Księgi Życia, albowiem, jak mówi Chrystus, nie samym chlebem żyje człowiek, ale każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych.
  2. Uczniowie klas II gimnazjalnych przygotowujący się do bierzmowania, będą mieli swoje spotkanie w poniedziałek, a z klas VII we wtorek. Spotkania odbędą się w salce o godz. 19.15. Obecność kandydatów obowiązkowa.
  3. W piątek przypada 16 rocznica ingresu Arcybiskupa Metropolity do katedry i podjęcia pasterskiej posługi w naszej Archidiecezji. Tego dnia o godzinie 18.00 przewodniczyć będzie uroczystej Mszy świętej na którą serdecznie zaprasza wszystkich wiernych diecezji do wspólnej modlitwy.
  4. W sobotę w naszej parafii będzie pierwsza spowiedź święta dla dzieci, które w maju przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. O godzinie 10.00 przychodzą do kościoła dziewczynki, a o 11.00 chłopcy.
  5. Przez kwiecień trwają zapisy dzieci, które chcą przystąpić w przyszłym roku do Pierwszej Komunii Świętej. zgłaszać można w biurze lub przez internet.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Po Mszach zbierać będziemy ofiary do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.
  7. W piątek po wieczornej Mszy świętej proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła parafian mieszkających przy ulicy Wypoczynkowej i Nad Miedzą.
  8. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego

Z A P O W I E D Z I

ŁUKASZ PRZYBYLAK, kawaler, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

IWONA NAJDEK, panna, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP,  Baranowo

Zapowiedź druga

JACEK FILIP WODA, kawaler, rzymskokatolik, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

ANNA TERESA PŁAŻEJEWSKA, panna, rzymskokatolik, par. św. Józefa, Brześć Kujawski

Zapowiedź pierwsza