III Niedziela Adwentu

 

  1. Od dzisiaj rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. W modlitwach polecać będziemy zwłaszcza rodziny naszej parafii. Zapraszam na Nowennę do Świętej Rodziny w środę o godz. 18.00.
  2. Msze roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.30, a w czwartek o godz. 6.00. Zapraszam serdecznie wszystkich Parafian, a w szczególności dzieci, zwłaszcza te, które przygotowują się do I Komunii Świętej oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania.
  3. W niedziele po Mszach można nabyć opłatki i świece wigilijne. Zgodnie ze zwyczajem tej parafii są także dostępne opłatki dla zwierząt. Na stoisku można zakupić Modlitewnik do św. Józefa w cenie 5 zł.
  4. Młodzież klas VIII przygotowująca się do bierzmowania we wtorek uczestniczy w Roratach, a po Mszy w spotkaniu w salce parafialnej. Natomiast klasy III gimnazjalne mają swoje spotkanie w środę o godz.18.30 w salce parafialnej.
  5. W czwartek 20 grudnia od godz. 16.00 do 19.30 (z półgodzinną przerwą od 17.30-18.00) odbędzie się w naszej parafii spowiedź przedświąteczna z udziałem zaproszonych księży. Wykorzystajmy tę okazję, aby pojednać się z Bogiem i przygotować się na przyjście Pana.
  6. Parafialny Zespól Caritas będzie wydawał ofiarowaną przez Parafian żywność i środki czystości osobom, które znajdują się w potrzebie. Można je odbierać w salce parafialnej w poniedziałek w godz. 17.00-18.00.
  7. W piątek proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian mieszkających przy ulicy Przemysłowej i Letniskowej.
  8. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego. W tym tygodniu dotarł list od Redaktora, że w nowym roku cena Przewodnika wzrośnie do 6 zł. Jest dostępnych jeszcze kilka egzemplarzy Małego Przewodnika dla dzieci.