II Niedziela Zwykła

  1. We wtorek rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przyszliśmy oddać Mu pokłon. Pamiętajmy o tej intencji także w naszych prywatnych modlitwach, aby wszyscy ochrzczeni mogli znów zjednoczyć się przy wspólnym ołtarzu na Eucharystii.
  2. W Biurze Parafialnym można zamawiać intencje mszalne na nowy rok. Można to uczynić telefonicznie lub przez internet.     
  3. Zapraszam na nabożeństwa o godz. 18.00 w poniedziałek różaniec, w środę nowenna, w piątek adorację Najświętszego Sakramentu.
  4. W tym roku kolęda odbywa się w kościele w Baranowie w niedzielne popołudnia stycznia. Rozpoczyna ją Msza Święta o godz. 17.00 w intencji Parafian, podczas której zbierane są ofiary kolędowe na utrzymanie naszej parafii. Dzisiaj zapraszam Parafian z Baranowa mieszkających przy ulicy: Białej, Seledynowej, Srebrnej, Złotej, Purpurowej, Błękitnej, Karminowej, Alabastrowej, Szamotulskiej, Wierzbowej i Platynowej. Za tydzień 23 stycznia zapraszam mieszkańców Chyb: z czterech Osiedli Zielonych, i ulic Szamotulskiej, Sekwojowej, Figowej, Pomarańczowej, Bukowej, Daglezjowej, Lipowej, Magnoliowej i Parkowej. Plan wywieszony jest w gablotach oraz na stronie internetowej naszej parafii. Bóg zapłać 47 rodzinom za złożone w zeszłą niedzielę kolędowe ofiary.
  5. W piątek obchodzić będziemy dzień Babci, a w sobotę dzień Dziadka. Pamiętajmy o naszych przodkach i polecajmy ich w naszych modlitwach.   
  6. Za tydzień zbierać będziemy do puszek ofiary na diecezjalne Radio Emaus. 
  7. Po Mszy Świętej dostępny jest nowy numer Przewodnika Katolickiego. Od nowego roku Przewodnik kosztuje 7 zł.