II Niedziela Zwykła

 1. Wczoraj rozpoczął się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Program obchodów jest zamieszczony na stronie internetowej parafii. Módlmy się o jedność podzielonego ciągle Chrystusowego Kościoła.  
 2. Dzisiaj po Mszy o godz. 12.00 Zespół Pieśni i Tańca Chludowianie przedstawi w kościele jasełka. Wszystkich Szanownych Parafian gorąco zapraszam.     
 3. We wtorek i środę przypada Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o nich polecając ich w naszych modlitwach.   
 4. Plan kolędy dostępny jest na stronie internetowej parafii i w gablotach. Początek kolędy o godz. 15.30, a w sobotę o 14.00. Wodę święconą można zabierać do własnych pojemników w zakrystii.
 5. Biuro parafialne podczas kolędy czynne tylko w czwartek.
 6. Za tydzień z inicjatywy papieża Franciszka obchodzić będziemy po raz pierwszy w całym Kościele Niedzielę Słowa Bożego. Niech Słowo Boże, którego słuchamy i czytamy będzie światłem na ścieżkach naszego życia.
 7. Od 1 stycznia trwa osobiste przygotowanie do zawierzenia się w macierzyńską niewolę Matce Bożej. Podjęło je 65 naszych parafian. Zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 9.00.      
 8. Za tydzień w niedzielę zbierać będziemy ofiary na Radio Emaus.
 9. Także w przyszłą niedzielę zespół Nutka dla Jezusa serdecznie zaprasza wszystkich Parafian po wieczornej Mszy na wspólne śpiewanie kolęd. 
 10. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po porannej Mszy do parafian z ulic Spokojnej i Pogodnej.   
 11. Po Mszy można nabyć nowy numer Przewodnika Katolickiego.

ks. Krzysztof Frąszczak 

Z A P O W I E D Z I*

SKROBAŁA Jordan                   kawaler, rzymskokatolickie, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

RYBCZYŃSKA Justyna             panna, rzymskokatolickie, par. św. Józefa Oblubieńca NMP, Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.