II Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Ad gentes, Dzień Solidarności z Misjonarzami. Naszą modlitwą, postem i umartwieniem wspierajmy dzieło rozkrzewiania wiary na ziemi. Po Mszach zbierać będziemy także ofiary pieniężne na Misje Święte.
  2. Przeżywamy Nowennę do św. Józefa Oblubieńca NMP, Patrona naszej parafii. Mszy odpustowej we wtorek o 18.30, będzie przewodniczył ks. prof. Bogdan Częsz.
  3. Zapraszam dzisiaj o 17.30 na Gorzkie Żale. Droga Krzyżowa w piątek o 18.00.
  4. W poniedziałek katecheza dla rodziców dzieci, przygotowujących się I Komunii Świętej. Osoby, które zamówiły alby komunijne będą je mogły odebrać w sobotę 23 marca o 11.30 w salce parafialnej.
  5. W czasie Wielkiego Postu wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Za złożone na ten cel ofiary składam wszystkim Parafianom serdeczne Bóg zapłać.
  6. Po Mszach można nabyć paschaliki. W Wielkim Poście można także składać dla potrzebujących produkty spożywcze o wydłużonym okresie przydatności do pojemników wystawionych w kościele oraz w tradycyjnych punktach Baranowa.
  7. Zwracam się z prośbą o pomoc w posprzątaniu kościoła w piątek po wieczornej Mszy do parafian z ulic: Wspólnej, Klonowej i Parkowej.
  8. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego i Mały Przewodnik dla dzieci.

Z A P O W I E D Z I*  

ROBERT KRYSZTOFOWICZ, wolny, rzymskokatolik, par. św. Maksymiliana Kolbe – Luboń

MAGDALENA MARIA OKUPNIAK, wolna, rzymskokatolik, par. św. Józefa – Baranowo

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.