II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 9.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy wieczornej spotkanie w salce przy Biurze Parafialnej dla osób pragnących pogłębić swoją wieź z Panem Jezusem i Matką Bożą.  
  2. Jutro będziemy przeżywać uroczystość Objawienia Pańskiego. Poświęcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy. Porządek Mszy, jak w niedzielę. W tym dniu obchodzić będziemy Światowy Dzień Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Przy wyjściu z  kościoła zbierać będziemy ofiary do puszek na Misje.   
  3. Tradycyjne w święto Trzech Króli zapraszam wszystkich Parafian na opłatek i wspólne śpiewanie kolęd. Spotkamy się w salce parafialnej o godz. 16.00.   
  4. W czasie kolędy Msze Święte w dni powszednie o godz. 9.00. Biuro Parafialne będzie czynne tylko w czwartek.
  5. Plan kolędy wywieszony jest w gablotach i na stronie internetowej parafii. Początek kolędy o godz. 15.30, w soboty o godz. 14.00. Wodę święconą można zabierać z zakrystii.
  6. W piątek po Mszy proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła Parafian mieszkających przy ulicach: Słonecznej i Lipowej.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego, kończące okres Narodzenia Pańskiego. Podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 dzieci przygotowujące się Pierwszej Komunii przychodzą ze świecami odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Po Mszy odbędzie się dla nich katecheza.
  8. W niedzielę 12 stycznia o godz. 15.00 odbędą się w Szkole Podstawowej im. Polskich Noblistów Jasełka, przygotowane i wystawione przez uczniów naszej szkoły. W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego i dzieci zapraszam wszystkich Parafian do auli Szkoły Podstawowej przy ul. Wypoczynkowej 93.
  9. Natomiast za dwa tygodnie 19 stycznia po Mszy o godz. 12.00 odbędą się w naszym kościele Jasełka wystawione przez zespół Chludowianie. Serdecznie zapraszam.

ks. Krzysztof Frąszczak

O G Ł O S Z E N I E   S P O Ł E C  Z N E

Sołtys i Rada Sołecka zaprasza dzisiaj na spotkanie noworoczno-integracyjne na parkingu przy molo w Chybach o godz. 17.00.

Sołtys Baranowa i Rada Sołecka zaprasza na zebranie wiejskie w środę 8 stycznia o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Baranowie.

Sołtys Chyb i Rada Sołecka zaprasza na zebranie wiejskie w czwartek 9 stycznia o godz. 17.00 w świetlicy wiejskiej w Chybach.