II Niedziela Adwentu

  1. Dzisiaj po Mszach zbierać będziemy do puszek ofiary na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Msze roratnie w naszej parafii odprawiane są od poniedziałku do środy o godz. 18.30. Zapraszam serdecznie wszystkich parafian, a w szczególności dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii. Proszę, aby dzieci przychodziły z lampionami.
  3. W poniedziałek 11 grudnia odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III w salce parafialnej o godz. 19.15. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 12.00 zostaną poświęcone książeczki dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  4. Po Mszy można nabyć opłatki i świece wigilijne oraz sianko.
  5. Młodzież z klas VII przygotowująca się do bierzmowania przychodzi we wtorek 12 grudnia na Roraty, a po nich odbędzie się spotkanie w salce. Młodzież klas III gimnazjalnych będzie miała swoje spotkanie w środę 13 grudnia o 18.30 w salce. Natomiast klasy II gimnazjalne uczestniczą w Roratach we wtorek 19 grudnia, a następnie w spotkaniu w salce.
  6. W czwartek 21 grudnia od godz. 16.00 do 19.30 odbędzie się w naszej parafii spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych księży.
  7. W tym tygodniu zwracam się z prośbą o posprzątanie w piątek kościoła parafian z ulic: Wiosennej i Wierzbowej.
  8. Zwracam się z apelem do Szanownych Parafian o składanie produktów spożywczych do koszów wystawionych w sklepach na terenie Baranowa, które przed wigilią zostaną przekazane osobom potrzebującym wsparcia przez parafialny zespół Caritas.
  9. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego jest jeszcze kilka egzemplarzy Małego Przewodnika z filmem na święta: Historia ukryta w czekoladzie.