I Niedziela Wielkiego Postu

 1. Zapraszam dzisiaj na pierwsze nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 16.00 z kazaniem pasyjnym, które w tym roku wygłosi ksiądz Dawid Wojdowski, wikariusz z Przeźmierowa.  
 2. Młodzież z klas pierwszych i ósmych, przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, proszę o przyjście do zakrystii po Mszy Świętej.
 3. Biuro Parafialne czynne jest w poniedziałek od 17-18 i w czwartek od 9.30 do 10.00.
 4. W poniedziałek o godz. 18.00 modlitwa różańcowa, a w środę nowenna do św. Rodziny.
 5.  Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą oprócz środy. 
 6. W środę po Mszy wieczornej zapraszam na spotkanie do salki Parafialną Radę Duszpasterską. 
 7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 18.00.
 8. W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 9.00. Chorych proszę zgłaszać w biurze lub po Mszy w zakrystii.
 9. W pierwszy piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi i Komunii wynagradzającej od godz. 17 do 18.
 10. W piątek minęła pierwsza rocznica ataku Rosji na Ukrainę. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Episkopatu Polski, po Mszy zbierać będziemy ofiary na pomoc dla walczącej o swoją niepodległość Ukrainy.
 11. Za tydzień obchodzić będziemy niedzielę Ad Gentes,  dzień modlitw i pomocy materialnej dla pracujących na misjach. Po Mszach zbierać będziemy ofiary na wsparcie działalności ewangelizacyjnej misjonarzy.        
 12. Po Mszy można nabyć nowy Przewodnik Katolicki z dodatkiem 5 minut z Bogiem.  
 13. Zmarł nasz parafianin śp. Franciszek Barwiński z Baranowa, pogrzeb odbył się w piątek w Przeźmierowie. Wieczny odpoczynek…    

Z A P O W I E D Z I   P R Z E D M A Ł Ż E Ń S K I E *

MACH DAWID PAWEŁ,  kawaler, rzym-kat., parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela w Swarzędzu  

PIECHOCKA ROKSANA MARIA, panna, rzym-kat., parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie    

Zapowiedź pierwsza

*Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii  p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Baranowie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.