I Niedziela Adwentu

 1. Rozpoczęliśmy Adwent, który jest początkiem nowego roku kościelnego. Będziemy go przeżywać pod hasłem: Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym.
 2. Dzieci, a w szczególności przygotowujące się do I Komunii uczestniczą w Roratach od poniedziałku do środy. Roraty o godz. 18.30 będziemy w tym roku przeżywać ze Świętym Józefem Patronem Skarbów. Proszę, aby dzieci na Roraty przychodziły z lampionami.
 3. Dzieci od 3 lat wzwyż zapraszamy do udziału w tegorocznych jasełkach. Zapisy w poniedziałek po Roratach u Pani Karoliny Maciejewskiej.
 4. Po Mszy można nabyć opłatki i świece wigilijne.
 5. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza o godz. 12 do kościoła na Godzinę Łaski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 6. W czwartek 21 grudnia będzie w naszej parafii spowiedź adwentowa z udziałem zaproszonych księży. Proszę o zaplanowanie swoich przedświątecznych zajęć w taki sposób, aby skorzystać z tej okazji, by pojednać z Bogiem i bliźnimi.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszach zbierać będziemy do puszek ofiary na Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 8. W poniedziałek 11 grudnia odbędzie się spotkanie rodziców dzieci klas III przygotowujących się do Pierwszej Komunii w salce parafialnej o godz. 19.15.
 9. Dzisiaj po wieczornej Mszy spotkanie osób pragnących pogłębić swoją więź z Panem Bogiem o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 10. Zwraca się z serdeczną prośbą do parafian z ulic: Szamotulskiej, Białej i Osiedla o posprzątanie w piątek po Mszy kościoła.
 11. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego oraz Mały Przewodnik z filmem na święta: Historia ukryta w czekoladzie z udziałem min. Anny Dymnej.

O G Ł O S Z E N I E     S P O Ł E C Z N E

Na terenie Szkoły Podstawowej Akademii Pitagorasa w Baranowie odbędzie się w sobotę 9 grudnia kiermasz świąteczny w godz. 13-17 na który zapraszają organizatorzy. Bliższe informacje można znaleźć na plakacie w gablocie.